ארונות אמבטיה
item1178imagesrc

[section_title title=First page title]

"קרמיקה אריחי איריס ברמלה" משווקת ארונות אמבטיה בכל הארץ

כיצד לבחור ארונות אמבטיה לחדר הרחצה?

בדרך כלל כאשר מגיעים אל שלב עיצוב חדר האמבט, ישנה נטייה להתמקד באופי המקלחת או השירותים, אך לא תמיד מיחסים חשיבות לארונות. ארונות האמבטיה הנם בעלי ההשפעה החזקה ביותר על מראה חדר הרחצה ויכולים לשדרג את המראה הכללי של המרחב.

דבר ראשון שעלינו לשאול את עצמנו הוא מה הוא סוג האנשים שעומד להשתמש בחדר הרחצה ובכמה אנשים מדובר? האם אלו הילדים שלכם? האם זה ההורים? האם ארונות אמבטיה ישמשו אדם יחיד או שאולי רק אורחים? לשאול את השאלות הנכונות יעזור לכם לצמצם את המבחר הרחב של האופציות. זכרו כי ילדים וגברים לעתים לא זקוקים לשטח רחב על הדלפק עבור מוצרי טיפוח, מה שאומר שיהיה לכם יותר מקום עבור ארונות. ריבוי בארונות חיוני לאחסון מוצרי ניקוי ואף לשמירה על גלילי נייר במרחק הישג יד. להמשך קריאה

ארון אמבטיה עומד סופיה עומד 100 אפור פסים אפוקסי

ארון אמבטיה עומד 100 סופיה

ארון אמבטיה פרפקט 54 אפוקסי

ארון אמבטיה עומד פרפקט 54 אפוקסי

 

כעת תצטרכו להחליט על נושא עיצובי שבאמצעותו תבחרו את סוגי הארונות. להלן רשימת נושאים פופולרים שתוכלו להיצמד אליהם או לשאוב מהם רעיונות: עתיק למראה עשיר ואלגנטי, מודרני, עתידני, בהיר וצבעוני עבור הילדים ועוד. תוכלו לעיין בתמונות של ארונות מעוצבים כדי לקבל השראה וכיוון למראה שאתם רוצים להשיג.

זכרו כי אם אתם מתכוונים לבחור בגוונים חמים יותר (אדום,חום,צהוב,כתום), תוכלו לבחור בעץ מסוג אורן, ואילו אם אתם מתכוונים לבחור בגוונים קרים יותר, תוכלו לבחור בעץ מסוג אגוז המלך. ישנם גם סוגי עץ נוספים כמו המייפל שניתן לזגג ולצבוע בצבעים שונים.

סוגי ארונות

  • ארון אמבטיה עומד

ארונות אמבטיה שעומדים על הריצפה בדרך כלל יכללו בתוכם גם את הכיור עצמו ואת הדלפק. חשוב לבחור בארון עם מגירות כך שתוכלו לאחסן את החפצים שלכם לפי קטגוריות: מגבונים, משחות שיניים, מוצרי חשמל כמו הפן ומכונת הגילוח, ומוצרי הגיינה. אלו לעיתים יהיו עשויים מעץ, ולכן חשוב לבדוק את עמידות העץ למים לפני ביצוע הרכישה.

ארון עומד מוכרח להיות מכוסה בזיגוג מלא. וודאו כי כלל הדפנות מכוסות היטב כך שלא יהיה שטח נסורת לא מכוסה בטקסטורת עץ מוברק. כאשר שטח הנסורת חשוף לסביבה הרטובה של האמבטיה, היא תתחיל להיסדק ולא תשרוד את מבחן הזמן. במהלך הסיור בין הארונות העמודים המשולבים עם כיור, תוכלו לבקש להרים את משטח הקרמיקה או השיש כדי לבדוק האם גם חלקים אלו מכוסים כראוי.

  • ארון אמבטיה תלוי

ארון תלוי יכול להיצמד כמעט לכל אזור על הקיר, ובכך להגדיל את שטח האיחסון הפוטנציאלי. הארונות התלויים מהווים דרך נהדרת להוסיף סגנון מעניין לחדר הרחצה. תוכלו לבחור בין ארונות עץ לבין ארונות זכוכית בגימור מט או בגימור מבריק. זכוכית יכולה גם להגיע בצבעים שקופים עדינים שיעזרו במתן הביטוי לנושא שבחרתם. ארונות תלויים בדרך כלל יוכלו לעזור למסגר את המראה מעל הכיור. כמו עם הארון העומד, כך גם עם הארון התלוי תוכלו לשחק עם עיצובי הידיות השונות. אם מצאתם צורה מתאימה עבור ארון תלוי, תוכלו לשדרג אותה באמצעות ידית מעניינת.

  • ארון למקלחת

ארון מקלחת הינו סוג של ארון תלוי עבור מוצרים שצריכים להיות נגישים בזמן הרחצה. החלוקה של המדפים צריכה לקחת בחשבון את גודלם של בקבוקי השמפו והסבון. מומלץ לבחור במרווח גבוה במיוחד בין המדפים.

מספר הכנות לפני הקניות של ארונות אמבט

  • מדידות ( חשוב למדוד מקום לארונות אמבטיה )

לאחר שמיקמתם פריטים בלתי גמישים כמו האמבטיה והשירותים, חשוב לבצע מדידות כדי לדעת איזה שטח תרצו לנצל וכמה ממנו. יש לקחת בחשבון מרווחים גדולים דיים כדי לאפשר ניקיון נוח ויעיל. בנוסף תוכלו לחשוב מחוץ לקופסה כאשר הינכם מתכננים להכניס ארונות תלויים. ניתן להתקין ארונות תלויים כמעט בכל פינה של חדר האמבט.

  • חומרים ( איזה סוגי חומרים יש בארונות אמבטיה )

מומלץ לבחור בזכוכית משוריינת (כמו מגן המסך לטלפון הנייד), עץ אלון או אפילו שיש. אלו חומרים שאינם מתכלים והם ישארו אתיכם לזמן רב. יש לשים לב לכך שהעץ שאתם בוחרים עמיד במים וחשוב לטפל בו בעזרת חומרי ניקוי מיוחדים אשר מעניקים לעץ עמידות לאורך השנים.

 • צבע לארונות אמבטיה

אם אתם רוצים לגרום לחדר הרחצה להראות גדול ומרווח יותר ביחס לגודלו, השתמשו בצבעים בהירים. לעומת זאת, הצבעים הכהים הם אלו שיגרמו לחדר הרחצה להראות יוקרתי.

נסו לחשוב מה נוח עבורכם! מדפים? מגירות? דלתות נפתחות? תחת כל נושא שתבחרו להיצמד אליו עיצובית, האפשרויות העומדות בפניכם הנן אינסופיות!